آموزش مشاور املاک: تکنیکهای بازاریابی دیجیتال بخش دوم

  • تعداد پسندها

    0
  • تعداد بازدید

    226
  • تعداد نظرات

    0

 همانطور که گفته شد یکی از خصوصیات استفاده از تکنیکهای بازاریابی نوین و دیجیتال در مبحث آموزش مشاور املاک این است که در قبال هزینه به نسبت اندک در مقایسه با روشهای سنتی بازاریابی می توانید بازدهی و بازخورد بیشتری دریافت کنید.

شبکه های اجتماعی (Social Media)

استفاده از شبکه های اجتماعی جهت معرفی کسب و کار در چند سال اخیر رشد بسیار زیادی داشته است. شغل مشاور املاک نیز از این مقوله عقب نمانده و بنگاه ها و افراد حرفه ای در شغل مشاور املاک از این بستر مجازی بهره زیادی می برند. شما می توانید به طور شخصی و یا به عنوان بنگاه در کانالهای اجتماعی نظیر تلگرام، اینستاگرام، توئیتر، فیس بوک، لینکداین، گوگل پلاس، پینترست و … اقدام به ایجاد کانال نموده و همه روزه انواع فایلهای موجود، شرایط مالی، پستهای آموزش مشاور املاک، عکسهای زیبا و جذاب به همراه آدرس وب سایت، آدرس و شماره تلفن خود را در قالب پست طراحی نموده و برای اعضا ارسال کنید.

در مورد شبکه های مجازی باید گفت که در ایران پرطرفدارترین شبکه ها تلگرام (Telegram) و اینستاگرام (Instagram) بوده که جزو شبکه های اجتماعی عامه پسند محسوب می گردند. شبکه اجتماعی لینکداین (LinkedIn) از دیگر شبکه های اجتماعی مربوط به کسب و کار است که مطالب مرتبط با استخدام و کسب و کار در آن منتشر می گردد. گوگل پلاس (Google+)، پینترست (Pinterest)، فیس بوک (Facebook) و توئیتر (Twitter) نیز از دیگر شبکه های مجازی بوده که البته در ایران کمتر مورد توجه است و شما می توانید با بازگشائی اکانت کاربری به نام خود و یا بنگاه مشاور املاک اقدام به معرفی کسب و کار خود نمائید.                                                                                  مهمترین نکته در خصوص نمایش فایل در فضای مجازی

 همانطور که گفته شد یکی از خصوصیات استفاده از تکنیکهای بازاریابی نوین و دیجیتال در مبحث آموزش مشاور املاک این است که در قبال هزینه به نسبت اندک در مقایسه با روشهای سنتی بازاریابی می توانید بازدهی و بازخورد بیشتری دریافت کنید. یکی از کارهایی که افراد حرفه ای در شغل مشاور املاک انجام می دهند این است که مشخصات واحدهای موجود جهت خرید و یا اجاره را در وب سایت و یا کانالهای مجازی به نمایش می گذارند. غالبا به علت ماهیت شبکه های مجازی در نمایش عکس و ویدئو با کیفیت عالی این کار با استقبال مخاطبان همراه می شود. لذا این نکته را در نظر بگیرید که با کمک یک عکاس حرفه ای اقدام به تهیه عکسهای جذاب و زیبا و حتی ویدئو از ملک مورد نظر نموده و در کانال خود به نمایش بگذارید. 

بازاریابی در موتورهای جستجو (Search Engine Marketing)، بازاریابی محتوایی (Content Marketing)، تبلیغات کلیکی گوگل (Cost Per Click) و … از دیگر انواع تکنیکهای بازاریابی دیجیتال است که تشریح آن از حوصله این مقاله خارج است.

تبلیغات (Advertising) در آموزش مشاور املاک  

استفاده از تکنیکهای بازاریابی در شغل مشاور املاک منجر به معرفی کسب و کار شما و افزایش تعداد مشتریان شما می شود. اما نکته ای که باید به ان توجه کنید این است که سعی کنید به صورت مداوم تبلیغات و آگهی داشته باشید. چاپ آگهی مستمر در روزنامه ها، مجلات، چاپ بروشور و کارت ویزیت، چاپ آگهی در ماهنامه ها و هفته نامه های محلی، نصب بنر و حتی بیلبورد در منطقه، شرکت در فعالیتهای اجتماعی محله به نام بنگاه مشاور املاک، تبلیغات آنلاین و ارائه مقاله آموزش مشاور املاک در وب سایتها و خلاصه هر آنچه که می تواند شما و بنگاه املاکتان را به مخاطبان معرفی نماید.

اخبار مشــابه

دیدگاه و نظرات

نظر خود را وارد کنید

نقل و قول / پاسخ به :