بررسی مشخصات پروژه نیکان زیر نظر تعاونی مسکن ثمین

  • تعداد پسندها

    0
  • تعداد بازدید

    1650
  • تعداد نظرات

    0

پروژه نیکان یکی از پروژه های متعلق به وزارت دفاع است که تعاونی مسکن ثمین کار ساخت آن را بر عهده دارد. پروژه نیکان دارای 4 بلوک 12 طبقه ای می باشد.

پروژه نیکان یکی از پروژه های در حال اجرا وزارت دفاع است که تعاونی مسکن ثمین متولی تهیه طرح و اجرای آن می باشد. این پروژه در منطقه 22 تهران و در جوار دریاچه چیتگر در حال احداث و بهره برداری است. در این مقاله تلاش کرده ایم تا اطلاعاتی را هر چند به صورت مختصر اما مفید در خصوص پروژه نیکان در اختیار شما خوانندگان عزیز و محترم قرار دهیم؛ با ما تا پایان این متن همراه باشید.

پروژه نیکان

آشنایی با پروژه نیکان 

تعاونی مسکن ثمین یکی از تعاونی های فعال در ساخت و احداث برج های مسکونی اطراف دریاچه چیتگر است که پروژه نیکان یکی از مجموعه پروژه های این تعاونی به شمار می آید که به وزارت دفاع کشور وابسته است. این پروژه مسکونی شامل یک برج 22 طبقه است که در یکی از بهترین و آینده دار ترین نواحی شهر تهران یعنی قسمت غربی منطقه 22 قرار گرفته است. اجرای این پروژه در زمینی به مساحت 19300 متر با 35000 تراکم مفید و 10000 متر تراکم تجاری با پلاک ثبتی 2020/4 به وقوع خواهد پیوست. 

پروژه نیکان

ویژگی های پروژه نیکان 

پروژه نیکان همواره یکی از لوکس ترین پروژه های مسکونی منطقه چیتگر تهران است که به لحاظ دسترسی به مترو و راه های اصلی اطراف مانند اتوبان خرازی، اتوبان حکیم، تهران-کرج و آزادگان از مزایای ویژه برای ساکنان خود برخوردار خواهد بود. این پروژه مسکونی در واقع متشکل از 4 بلوک 12 طبقه ای بوده و در هر طبقه 12 واحد می باشد. ویوی دل انگیز طبقات بالاتر و امکانات رفاهی در نظر گرفته شده برای ساکنین این ناحیه نیز از ویژگی های آن به شمار می آید.

پروژه نیکان

متراژ هر یک از واحد های موجود در این مجموعه بین  ۸۵ متر مربع ۱۲۵ متر مربع ۱۴۵ متر مربع متغیر می باشد. البته به طور مجزا اگر بخواهیم درباره متراژ واحدهای مسکونی و تجاری به ترتیب سخنی بگوییم باید به اعداد 70-126 و 20-28 متر اشاره کنیم. یکی دیگر از ویژگی های این پروژه نزدیکی مجموع برج های مسکونی آن به شهربازی هزار و یک شهر، دریاچه زیبای چیتگر و بزرگترین مرکز خرید ایران (ایران مال) می باشد.

امکانات موجود در پروژه وزارت دفاع (نیکان )

هریک از واحدهای موجود در پروژه نیکان بدون شک از مزایا و امکانات مطرح شده در قسمت زیر برخوردار می باشند:

پروژه نیکان

- پارکینگ 

- آسانسور

- انباری 

- لابی بسیار شیک 

- سالن اجتماعات 

- سالن بازی کودکان

- کارواش 

- تمامی انشعابات آب، برق، گاز،تلفن و ... 

نحوه قیمت گذاری بر روی پروژه نیکان

هر یک از واحدهای موجود در پروژه نیکان به صورت علی الحساب از متری 5 میلیون و پانصد هزار تومن آغاز شده که این هزینه جدا از حق امتیاز و متعلق به قیمت تمام شده زمین، جواز و هزینه ساخت آن می باشد که هر یک از سرمایه گذاران و خریداران لازم است که این مبلغ را به منظور ورود به این پروژه پرداخت کنند. از سوی دیگر تعاونی مسکن ثمین که متولی ساخت پروژه وزارت دفاع (نیکان) می باشد در نظر دارد تا وام انبوه سازی را به ازای هر واحد تا سقف  سیصد میلیون تومان تامین کرده و هر یک از اعضا وظیفه دارند که در مدت زمان مشخص اقساط آن را به بانک پرداخت نمایند. برای کسب اطلاع دقیق از مبلغ واریزی ها و اقساط پرداختی به منظور شرکت و سرمایه گذاری جهت ورود به پروژه و همچنین علاوه بر حق خرید، حق واگذاری و انتقال هر یک از واحد های پروژه نیکان بهتر است که با مشاوران ما در این مجموعه صحبت کنید.

نکات دیگر درباره پروژه مسکونی/تجاری نیکان

  یکی از مشخصه های واحدهای موجود در این پروژه برخورداری آنها از دفترچه مالکیت می باشد که بعد از ورود فرد به جمع اعضای این مجموعه، شرکت تعاونی مسکن ثمین چنین دفترچه ای را برای فرد صادر خواهد کرد. البته دقت داشته باشید که هرگونه نقل و انتقال واحد باید زیر نظر تعاونی مسکن صورت گیرد. اعضا نیز می توانند بر حسب خوش حسابی هود در پرداخت اقساط در اولویت های بالاتر برای انتخابی طبقه و واحد دلخواه خود قرار گیرند و بعد از اتمام ساخت پروژه و بهره برداری واحد مورد نظر خود را تحویل گیرند. سرمایه گذاری در این پروژه با توجه به کارنامه درخشان و سابقه چندین پروژه اجرایی تعاونی مسکن ثمین، بدون یکی از مطمئن ترین شیوه های سرمایه گذاری هایی است که می توانید بر روی پروژه نوپایی همچون پروژه نیکان انجام دهید. در حال حاضر تابلو پروژه در این محل نصب گردیده و فنس کشی تجهیز کارگاهی آن و جابجایی درختان این ناحیه به محل دیگر در حال انجام است.

  • شاخه بندی

اخبار مشــابه

دیدگاه و نظرات

نظر خود را وارد کنید

نقل و قول / پاسخ به :